Efektyvus tiekimas

Savo klientams užtikriname patogiausią ir geriausią prekių tiekimą siūlydami tokius sprendimus:

Įmonėms

Atsiėmimas sandėlyje

Jeigu nori prekę gauti nedelsdamas, greičiausias būdas yra atsiimti ją mūsų sandėlyje Taikos pr.141, Kaunas. Užsakyk prekę, apmokėk užsakymą ir mūsų darbuotojai paruoš ją atsiimti tą pačią dieną!
Mūsų sandėlio darbo laikas yra 8.00-17.00 val.

PAKELLA reguliarus tiekimas

Mūsų logistikos tinkle yra kelios tiekimo mašinos, užtikrinančios reguliarų užsakymų tiekimą visoje Latvijoje. Ši paslauga prieinama tik tada, jeigu įmonė su UAB PAKELLA yra sudariusi bendradarbiavimo sutartį. Norėdami sudaryti tokią sutartį susisiekite su mūsų klientų centru tel. +370 37793762 arba info@pakella.lt

Tiekimas per kurjerį

Rinkitės tiekimą per kurjerį, jeigu neturite galimybės atvykti užsakymo į sandėlį arba jeigu jūsų užsakymai nėra reguliarūs ir sudaryti sutarties nėra reikalo. Tiekimas per kurjerį gali užtrukti nuo 1 iki 3 darbo dienų priklausomai nuo užsakymo specifikos.

Mūsų konsultantai suras jūsų poreikiams tinkamiausią pristatymo sprendimą. Parinkdamas prekės pristatymo būdą, konsultantas atsižvelgs į užsakymų dažnį, užsakymo dydį ir kitą specifiką, nes tai turi įtakos pristatymo kokybei.

Privatiems asmenims

Atsiėmimas sandėlyje

Jeigu nori prekę gauti nedelsdamas, greičiausias būdas yra atsiimti ją mūsų sandėlyje Vietalvas gatvė 1. Užsakyk prekę, apmokėk užsakymą ir mūsų darbuotojai paruoš ją atsiimti tą pačią dieną!

Tiekimas per kurjerį

Rinkitės tiekimą per kurjerį, jeigu neturite galimybės atvykti užsakymo į sandėlį arba jeigu užsakymai nėra reguliarūs ir sudaryti sutarties nėra reikalo. Tiekimas per kurjerį gali užtrukti nuo 1 iki 3 darbo dienų priklausomai nuo užsakymo specifikos.